REGULAMIN
ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI
31.05.2017

Drodzy Klienci,


Ze smutkiem informujemy, iż dnia 31 maja 2017 roku szkoła tańca Kabaty Dance Studio kończy swoja działalność.


Bardzo dziękujemy, że byliście Państwo z nami przez te wszystkie lata.                 Dzięki Wam było to wyjątkowe miejsce o niepowtarzalnej atmosferze.

 
 
 
Kabaty Dance Studio
 

Kabaty Dance Studio to pierwsza nowoczesna, profesjonalna szkoła tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych na warszawskim Ursynowie. Jest to obiekt o wysokiej jakości świadczonych usług, dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Istniejemy juz 5 lat. Nasza szkoła mieści się w nowoczesnym budynku, tuż przy stacji Metro Kabaty. Pozwala to na bardzo dobry i szybki dojazd także mieszkańcom innych dzielnic.

Zajęcia odbywają się w trzech salach treningowych. Wszystkie sale są klimatyzowane, mają dużą ilość okien - gwarantują doskonałe dzienne oświetlenie oraz wyposażone są w profesjonalny parkiet do tańca. Dla maluszków przygotowaliśmy przytulny pokój zabaw.W naszym barku jest czas na chwilę relaksu, orzeźwiający napój i aromatyczną kawę. Znajdziecie tu Państwo okazję do poznania osób dzielących te same pasje i zainteresowania.

Wieczorami zapraszamy na imprezy taneczne. Będziecie mogli tam Państwo wykorzystać nabyte podczas zajęć umiejętności i po prostu świetnie się bawić ze znajomymi przy lampce dobrego wina.

Nasza szkoła tańca powstała z myślą o tych wszystkich, którzy w przyjaznej atmosferze i w niepowtarzalnym klimacie chcą aktywnie spędzić czas, doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe. Szkoła tańca Kabaty Dance Studio to miejsce słoneczne i pełne pozytywnej energii. Nasza oferta jest skierowana do osób w różnym wieku, także dzieci, i na rożnych etapach zaawansowania. Szeroka i różnorodna gama zajęć tanecznych i ruchowych z pewnością pozwoli wybrać coś dla siebie. Z nami odkryjecie Państwo porywającą magię tańca, zadbacie o własne zdrowie i sylwetkę, zrelaksujecie ciało i umysł.

Nasi instruktorzy to starannie dobrane osoby, posiadające bogate doświadczenie zawodowe. Ich wysokie kwalifikacje potwierdzają licencje instruktorskie i najwyższe klasy taneczne jakimi się legitymują. Swoje umiejętności doskonalili pod okiem uznanych specjalistów w kraju i za granicą. Ich profesjonalizm i doskonałe przygotowanie gwarantuje wysoką jakość prowadzonych lekcji oraz troskę o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników. To osoby pełne entuzjazmu, które nie tylko potrafią przekazać wiedzę, ale również zarazić swoją pasją. Każdy instruktor to barwna osobowość, dzięki czemu zajęcia stają się prawdziwą przygodą.

Zapraszamy!

 

Szkoła Tańca - Kabaty Dance Studio

Al. KEN 18 02-797 Warszawa, woj. mazowieckie tel. 22 405 76 61 (po 16:00), kom. 691 385 203 email:

Szkoła tańca Kabaty Dance Studio Warszawa