REGULAMIN
ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI
31.05.2017

Drodzy Klienci,


Ze smutkiem informujemy, iż dnia 31 maja 2017 roku szkoła tańca Kabaty Dance Studio kończy swoja działalność.


Bardzo dziękujemy, że byliście Państwo z nami przez te wszystkie lata.                 Dzięki Wam było to wyjątkowe miejsce o niepowtarzalnej atmosferze.

 
 
 
Przydatne informacje
 

Strój na zajęcia

Ubranie w jakim należy przyjść na zajęcia powinno być wygodne i nie krępujące ruchów. Strój zależy od rodzaju wybranych zajęć. Zmiana obuwia na zajęciach jest obowiązkowa. Poniżej wymieniamy podstawowe rodzaje zajęć oraz najbardziej odpowiednie do nich ubranie i obuwie:

taniec towarzyski - wygodny strój, może być taki jak na co dzień, ale pozostawiający dużą swobodę ruchu. Obuwie może być taneczne lub sportowe. Buty nie powinny stawiać zbyt dużego oporu przy obrocie. Można to sprawdzić opierając nogę na parkiecie w domu i spróbować obrócić stopę. Podeszwy butów nie mogą być też za śliskie.

hip-hop, break dance, taniec nowoczesny - ubranie oraz obuwie sportowe.

jazz - tańczy się w specjalnym obuwiu jazzówki/sneakery bądź boso.

taniec brzucha, bollywood dance - raczej obcisła bluzka, do tańca brzucha najlepiej odsłaniająca brzuch, elastyczne spodnie, tańczy się boso. W tańcu brzucha używa się specjalnych chust na biodra. Podkreślają one ruchy bioder w sensie optycznym i rytmicznym - wydają charakterystyczny dźwięk. Na początek wystarczy jakakolwiek chusta przewiązana w pasie.

zajęcia fitness oraz zajęcia body & mind - wygodny strój sportowy. Ćwiczy się w obuwiu sportowym lub boso (joga).

Przedział wiekowy uczestników zajęć

Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Oprócz zajęć skierowanych do dzieci i młodzieży, na większość zajęć przychodzą osoby w wieku 17, 30 jak i 50 lat. Średnia wieku osób chodzących na zajęcia zależy często od rodzaju zajęć.

Wybór zajęć

Wszystkim niezdecydowanym, proponujemy spróbowanie różnych zajęć. Na zajęcia fitness oraz body & mind można przyjść w dowolnym, dogodnym dla Państwa momencie. W przypadku zajęć tanecznych można przyjść na pierwsze zajęcia rozpoczynającego się kursu (po wcześniejszym zapisaniu się) i po 1 zajęciach zdecydować, który z kursów najbardziej nam się podoba. Można też zapisać się na kilka kursów jednocześnie - oferujemy wówczas atrakcyjne zniżki.

Kursy tańca

Nasz system rozpoczynania kursów jest elastyczny. Nie mamy sztywnego podziału na semestry. Kursy podzielone są na stopie zaawansowania. Każdy stopień odpowiada 3-4 miesiącom zajęć. Zazwyczaj istnieje możliwość dołączenia do grupy, która rozpoczęła już zajęcia (jeśli są jeszcze wolne miejsca). Jeśli chętnych będzie wystarczająco dużo, możemy utworzyć nową grupę. Jeśli ktoś opuścił kilka zajęć, proponujemy 1 czy 2 lekcje indywidualne z instruktorem w celu nadrobienia materiału.
Nie polecamy, chodzenia na pojedyncze zajęcia, gdyż każdy kurs ma swój program i trudno nadrobić stracone lekcje. Polecamy zajęcia warsztatowe (weekendowe) będące doskonałą alternatywą dla tych, którzy nie mogą uczęszczać regularnie.

Zajęcia taneczne w parach

Zajęcia w parach to tańce towarzyskie, salsa w parach oraz tango argentyńskie. Preferujemy zapisy par, ale zawsze staramy się znaleźć partnera do tańca dla osób zapisujących się indywidualnie.

Czas trwania zajęć

Lekcje trwają 60 lub 90 minut z zależności od rodzaju zajęć czy kursu. Zajęcia kursów tańca odbywają się raz lub dwa w tygodniu.

Kursy i warsztaty - różnice

Kursy tańca trwają kilka miesięcy, a zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Warsztaty są forma krótszą i bardziej intensywną - trwają od jednego do kilku dni, a zajęcia odbywają się codziennie.

Praktyka zdobytych umiejętności tanecznych

Najlepsze efekty w nauce osiąga się ćwicząc na zabawach tanecznych. Zapraszamy na organizowane przez nas wieczorne imprezy. Przy specjalnie dobranej muzyce, w sympatycznym gronie, będziecie mogli Państwo, w pełni wykorzystać swoje taneczne umiejętności.

Szkoła Tańca - Kabaty Dance Studio

Al. KEN 18 02-797 Warszawa, woj. mazowieckie tel. 22 405 76 61 (po 16:00), kom. 691 385 203 email:

Szkoła tańca Kabaty Dance Studio Warszawa