REGULAMIN
ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI
31.05.2017

Drodzy Klienci,


Ze smutkiem informujemy, iż dnia 31 maja 2017 roku szkoła tańca Kabaty Dance Studio kończy swoja działalność.


Bardzo dziękujemy, że byliście Państwo z nami przez te wszystkie lata.                 Dzięki Wam było to wyjątkowe miejsce o niepowtarzalnej atmosferze.

 
 
 
Wynajem sal i imprezy dla firm
 

Karnety dla pracowników na kursy tańca i zajęcia fitness oraz kursy dla firm

Zachęcamy Państwa do zadbania o zdrowie swoje i swoich pracowników. Proponowane zajęcia gwarantują poprawę kondycji, sylwetki i samopoczucia. Szczególnie polecamy je osobom zestresowanym, spędzającym dużo czasu w pozycji siedzącej przy komputerze. Aktywność fizyczna wywołuje uczucie fizycznego i psychicznego zadowolenia, a ludzie uprawiający sport są bardziej pewni siebie, odporniejsi na stres i pełni energii życiowej.

Karnet na zajęcia taneczne i fitness jest dobrą formą inwestycji w pracownika. Może być formą nagrody, którą pracownicy odbierają jako wyróżnienie. Wspólne zajęcia fizyczne są doskonałą forma integracji pracowników i drogą do zmniejszenia ilości konfliktów w zespole. Przyczyniają się tym samym do poprawy atmosfery w firmie.

Zapraszamy także na indywidualnie kursy, zorganizowane specjalnie dla Państwa firmy. Na kursach prowadzimy regularne szkolenia rozwijające umiejętności taneczne. Możemy także przygotować specjalną choreografię do zaprezentowania na imprezie firmowej. W miłej atmosferze i we własnym gronie będziecie Państwo uczyć się i miło spędzać czas. Taki kurs to doskonały pomysł na integrację pracowników.

Wynajem obiektu i sal

Szkoła Tańca Kabaty Dance Studio znajduje się przy samej stacji Metro Kabaty,
w budynku o bardzo wysokim standardzie i jakości wnętrz. Łączna powierzchnia studia to 400 m kw. To miejsce słoneczne i pełne pozytywnej energii.

Dysponujemy trzema klimatyzowanymi salami o najwyższym standardzie.
Wszystkie sale mają dużą ilość okien gwarantującą doskonałe dzienne oświetlenie oraz profesjonalny parkiet do tańca. W studio znajdują się także szatnie, łazienki oraz mini-kawiarenka. Elegancki i nowoczesny bar oferuje wybór ciepłych i zimnych przekąsek, napoi, dobrą kawę i alkohole.

Na specjalne zlecenie możemy zorganizować także imprezy firmowe i bale okolicznościowe.

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt mailowy pod adresem studio@kabatydance.pl lub telefoniczny 0 691 385 203.

Szkoła Tańca - Kabaty Dance Studio

Al. KEN 18 02-797 Warszawa, woj. mazowieckie tel. 22 405 76 61 (po 16:00), kom. 691 385 203 email:

Szkoła tańca Kabaty Dance Studio Warszawa