REGULAMIN
ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI
31.05.2017

Drodzy Klienci,


Ze smutkiem informujemy, iż dnia 31 maja 2017 roku szkoła tańca Kabaty Dance Studio kończy swoja działalność.


Bardzo dziękujemy, że byliście Państwo z nami przez te wszystkie lata.                 Dzięki Wam było to wyjątkowe miejsce o niepowtarzalnej atmosferze.

 
 
 
Zajęcia fitness
 

TBC (TOTAL BODY CONDITIONING)

Jedna z odmian aerobicu. Polega na rzeźbieniu mięśni całego ciała, poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm szybkiej muzyki dyskotekowej. Dzięki TBC można zwiększyć wydolność fizyczną organizmu, wzmocnić siłę mięśni oraz poprawić koordynację ruchów. W zajęciach TBC mogą brać udział osoby w każdym wieku, na różnym poziomie zaawansowania.FAT BURNING

Ćwiczenia "spalające tłuszcz". Ich sekret tkwi w utrzymywaniu tętna na poziomie 120-130 uderzeń na minutę. W takt umiarkowanie szybkiej muzyki wykonuje się proste, niezbyt męczące ćwiczenia, tworzące nieskomplikowany układ choreograficzny. Trening o średniej intensywności (bez skoków, wymachów, czy energicznych ruchów).ABT

Ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające dolne partie ciała. Po klasycznej rozgrzewce, następuje seria ruchów i pozycji szczególnie nastawionych na pracę mięśni brzucha, pośladków oraz ud, idealnych dla rzeźbienia ciała. Regularnie powtarzając ćwiczenia osiąga się wynik w postaci silniej i kształtnej sylwetki.BRZUCH + STRECHING

Zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonywanych w seriach, połączony z prostymi układami choreograficznymi. Nastawiony jest na spalanie tkanki tłuszczowej i ćwiczenia rozciągające. Rozciągająca część zajęć uelastycznia mięśnie, ścięgna i więzadła, zapobiega kontuzjom i ma działanie relaksujące.
LATINO AEROBIC


Latino aerobic to jedną z najbardziej tanecznych form fitnessu. Taniec stanowi tutaj rodzaj zabawy, która pozwala na uzyskanie dobrego samopoczucia, rozładowuje stres i dodaje energii. Zajęcia wykorzystują elementy tańców latynoamerykańskich. Jest to forma aerobiku dla wszystkich, którzy kochają gorące rytmy i szaloną zabawę z wykorzystaniem kroków samby, salsy i mambo, w różnych układach choreograficznych. Trening ten wpływa zarówno na nasze lepsze samopoczucie psychiczne jak i fizyczne. Podczas takich zajęć bardzo dobrze pracuje układ sercowo-naczyniowy, poprawia się kondycja i pamięć ruchowa. To świetny sposób na odreagowanie stresu i spalenie tkanki tłuszczowej.

Samoobrona uliczna

 

Samoobrona to nietypowe zajęcia sztuk walki. Nie mają one za zadanie przygotować nas do rywalizacji sportowej, a do konkretnych sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia jakie mogą spotkać każdego. Nasz instruktor opracował program zajęć na który składają się elementy obrony wykorzystywane w takich systemach i sztukach walki jak: judo, boks, kick-boxing, krav maga czy aikido. Pojedyncza jednostka treningowa ma typową strukturę zajęć sportów walki. Znajdziemy w niej rozgrzewkę, krótki stretching, ćwiczenia siłowe oraz techniki postępowań obronnych.

Mamy nadzieję, że nigdy nie wykorzystasz umiejętności nabytych w naszej szkole. Tym, co pozostanie na długo i wzbogaci Cię na każdej płaszczyźnie życia jest spokój, opanowanie i pewność siebie.

Szkoła Tańca - Kabaty Dance Studio

Al. KEN 18 02-797 Warszawa, woj. mazowieckie tel. 22 405 76 61 (po 16:00), kom. 691 385 203 email:

Szkoła tańca Kabaty Dance Studio Warszawa