REGULAMIN
FERIE ZIMOWE
19.01 - 31.01

Szanowni Państwo!


Informujemy, że w okresie ferii zajęcia regularne dla dzieci są zawieszone.  


W tym czasie zajęcia dla dzieci i dorosłych bedą sie odbywały według specjalnego grafiku, który znajdziecie Państwo w zakładce AKTUALNOŚCI


Zapraszamy!

 
STUDIO BALETOWE
JEDYNA TAKA SZKOŁA W WARSZAWIE!
Z przyjemnością informujemy, iż rozpoczynamy już czwarty rok działalności profesjonalnego studia baletowego dla dzieci. Balet to podstawa wszystkich tańców. Urok tańca baletowego jest nieodparty. Prawie każda dziewczynka skrycie marzy, aby lekko tańczyć na paluszkach w baletkach i zwiewnej tiulowej spódniczce. MY SPEŁNIAMY TO MARZENIE.... Zajęcia prowadzi zespół doświadczonych tancerek klasycznych, pedagogów baletu. Naukę można rozpocząć od podstaw, kontynuować w grupach na odpowiednim poziomie lub w sekcji baletowej. Po ukończeniu sekcji baletowej można spróbować swoich sił podczas egzaminu wstępnego do Ogolnokształcącej Szkoły Baletowej. Szczegóły w aktualnościach.
 
 
Nasi instruktorzy
 
ANNA DZIEŃKOWSKA (balet)

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Tańca w Gdańsku (2000 r). Po ukończeniu szkoły podjęła pracę w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Współpracuje także z telewizją Polsat przy różnego rodzaju wydarzeniach takich jak Fabryka Gwiazd, TopTrendy czy Sylwester z Polsatem. Od 2006r. tancerka Mazowieckiego Teatru Muzycznego Operetki. Na swoim koncie ma udział w różnego rodzaju warsztatach tańca, między innymi warsztaty Międzynarodowego Festiwalu Tańca- Lądeckie Lato Baletowe, a także warsztaty w Dresden w Palucca Schoole. Od dwóch lat swoje doświadczenia zawodowe wykorzystuje w pracy pedagogicznej z dziećmi w wieku przedszkolnym, młodzieżą, dorosłymi tancerzami a także jako opiekun i trener na obozach tańca.
EWA BUDNY (balet)

Tancerka, pedagog. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. R. Turczynowicza w Warszawie. Już w szkole uczestniczyła w spektaklach na deskach Teatru Wielkiego - Opery Narodowej : Trzej Muszkieterowie, Śpiąca Królewna, Dziadek do Orzechów czy Pan Marimba. Od 5 lat związana z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego, w którym jest solistką. Od 2010 r. związana także z Teatrem Muzycznym Operetka w Warszawie, gdzie brała udział w spektaklach t.j: Dziecko w Krainie Muzyki czy Księżniczka Czardasza. Uczestniczka warsztatów tanecznych w Bytomiu, Warszawie podczas festiwali tańca. Uczestniczy w różnych projektach dla TVP czy projektach tanecznych. Od 2006 r. związana z Dance Company- Anna Wujkowska gdzie kreuje główną rolę w spektaklu dla dzieci „Kopciuszek” oraz realizuje inne projekty. Od 2010 r. absolwentka wydziału Pedagogiki Baletowej na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie. Swą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, będąc pedagogiem zarówno tańca klasycznego jak i współczesnego.
ANNA WINIARSKA (balet)

Od najmłodszych lat swoją przyszłość chciała wiązać z tańcem i teatrem. W wieku 10 lat po raz pierwszy stanęła na deskach teatru Pierro gdzie grała główne role w przedstawieniach dla najmłodszych i ich rodziców. W tym samym czasie brała udział w festiwalach poświęconych tańcu, na których zajmowała 1 miejsca w kategorii tańca klasycznego. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów: Wydział Kompozycji, Teatrii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Artystyczne, specjalność choreografia i techniki tańca. Z wynikiem bardzo dobrym skończyła także Państwowe Policealne Studium Wokalno - Baletowe w Gliwicach oraz Szkołę Muzyczną I stopnia w Chorzowie (instrumenty: fortepian i altówka).
Pracowała jako instruktor i choreograf w wielu szkołach tańca i teatrach. Posiada uprawnienia do pracy z najmłodszymi, nawiązując z nimi doskonały kontakt. W swoje zajęcia wkłada mnóstwo serca i pasji.
EWA KLISZEWSKA (balet)

Uzyskała Dyplom Aktora Scen Muzycznych w Państwowym Policealnym Studium Wokalno-Baletowym w Gliwicach. Instruktorem tańca i choreografem jest od 2009 roku, współpracowała ze szkołami tańca w Zabrzu, Sosnowcu, Częstochowie i Warszawie. Wystąpiła w spektaklu Ragtime w Gliwickim Teatrze Muzycznym. W latach 2008-2010 działała z Campanią Teatralną Genesis, jako asystent choreografa w międzynarodowym spektaklu Wieża Babel Rewolucje oraz jako choreograf spektakli: Impresje Piazzoli i Noc Kupały. Dyplom instruktora tańca współczesnego z wyróżnieniem uzyskała w 2010 roku w Krakowie. Na co dzień współpracuje, jako choreograf z białołęckim Teatrem 13 oraz Teatrem Hybrydy. Współpracuje z Biurem Turystyki Aktywnej Kompas gdzie prowadzi obozy taneczne. Hobbistycznie chodzi na szczudłach.
BARBARA GUZIK (balet)

Ukończyła Łódzką Szkołę Baletową im. Feliksa Parnella. Pracowała w Klubie Malucha w Zgierzu z dziećmi w wieku 3-5 lat. Prowadziła zajęcia taneczne w Akademii Małego Artysty. Występowała w Teatrze Wielkim w Łodzi jako tancerka klasyczna. Obecnie występuje na
deskach teatru Sabat jako solistka. Brała udział w wielu przedstawieniach baletowych m. in.Wariacje z baletu P. Czajkowskiego Klasyczne pas de deux w choreografii G. Balanchine,Wariacja Kitrii - III akt - L.Minkus Don Kichot w choreografii M.Baryshnikowa, L.Minkus Adagio z baletu Don Kichot choreografia M.Petipa, Scena z baletu Don Kichot Sen Królowa Driad, C.Pugini Esmeralda wariacja pas de deux choreografia M.Petipa, P.Czajkowski, Jezioro Łabędzie wariacja Odylii choreografia M.Ek.
KATARZYNA OSTROWSKA (balet)

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu. Brała udział w międzynarodowych trasach koncertowych z Operetką Krakowską Strauss Galla. Występowała na wielu europejskich scenach w musicalach L. Webbera oraz Disneya: Jesus Christ Super Star , Evita , Cats , Upiór w operze oraz Aida , Piękna i Bestia , Lion King itp. W Teatrze Muzycznym w Gliwicach brała udział w spektaklach operetkowych i musicalowych, m.in. Zemsta Nietoperza, Chodnik 0,5, Dziadek do Orzechów, Kraina Uśmiechu, Anna Karenina, Footloose, 42-street , Księżniczka Czardasza. Obecnie występuje na scenie teatru rewiowego Sabat.
OLA JASIŃSKA (taniec nowoczesny)

Jest dyplomowanym instruktorem tańca jazzowego oraz wszechstronną tancerką współpracującą z wieloma grupami tanecznymi, z którymi współtworzy oprawę taneczną teledysków (Ewa Farna, Mika Urbaniak, 2cztery7, Glamour Djs), koncertów (AbbaFever Music Show, Sonique, Broxone, Borys Czapniewski), programów telewizyjnych (Kawa czy Herbata, Załóż się, Bal Mistrzów Sportu), reklam (TP serce i rozum, mBank, Da Grasso, Monster High) oraz eventów dla najbardziej renomowanych firm takich jak Loreal, Nokia, Toyota, Volvo, Coca-Cola, Atlantic, Leavis.
Cyklicznie bierze udział w międzynarodowych trasach koncertowych niemieckiej produkcji Abba Fever oraz prowadzi warsztaty hiphopowe dla dzieci i młodzieży. Szkoliła się u wielu zagranicznych choreografów takich jak: Alex Larson, Dawid Azama, Viet Dang, Gabriel Francisco, Aleksandra Bequadro, Giovanni Minasi, Sweet, Moncell Durden. Nieustannie doskonali swoje umiejętności regularnie uczestnicząc w warsztatach tanecznych.
PAULINA GAJEWSKA (taniec nowoczesny)

Instruktor tańca jazzowego. Pierwsze kroki taneczne stawiała mając 4 lata w szkole baletowej przy Teatrze Narodowym w Warszawie. Członkini zespołu Pin Up Girls (udział w teledysku Nie zaśniesz). Uczestniczka Horn Dance Project, All- purpose dancers, Chocolate Dance Show, Avoccado. Brała udział w przedstawieniach Teatru Muzycznego Tintilo w Teatrze Rampa: Chłopak i dziewczyna, czyli heca na 14 fajerek ,O dobry dzień, Przygody Sary oraz w Teatrze Muzycznym Roma Musicale, musicale. Tańczyła w zespole Akcent, Buffo i Luz Siedlce. Szkoliła się w Londyńskiej szkole tańca Pineapple Dance Studio oraz Husky Studios. Uczestniczyła wielokrotnie w Europejskich Spotkaniach Tanecznych oraz Dancemaniach w Egurrola Dance Studio z takich technik jak: jazz, modern jazz, współczesny, klasyka, hip hop, videoclip dance, ragga jam, house i locking. Jako tancerka brała udział w koncertach u boku piosenkarki- Malwiny Kusior oraz Honoraty Skarbek Honey. Szkoliła się pod okiem najlepszych instruktorów m.in. Jason Beitel, Jonathan Huor, Luciano Di Natale, Natalia Wagner, Christophe Jeannot, Szymon Osiński, Wojciech Warszawski, Justyna Lichacy, Moncell Ill Kozby Durden i wielu innych. Jednak największy wpływ na rozwój jej stylu miał Piotr Jagielski, u którego przez parę lat szlifowała swoją technikę, jako uczestniczka jego zajęć, a następnie asystentka na warsztatach i w szkole Egurrola Dance Studio.
LINDA SZEWCZYK (taniec nowoczesny)

Tancerka, instruktor tańca, Absolwentka Turystyki i Rekreacji w Wyższej Szkole Ekonomicznej

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Linda jest nauczycielem tańca i byłą tancerka Zawodowej Grupy Volt. Początkowo jako członek formacji V2 wielokrotnie znajdowała się w finałach Mistrzostw Świata, Europy i Polski, zajmując najwyższe miejsca. Z grupa Volt występowała w największych produkcjach telewizyjnych i estradowych jak np. Festiwal w Opolu. Brała udział w wielu pokazach, teledyskach oraz występach dla firm. Uczestniczyła w wydarzeniach takich jak: Sylwester z Jedynką, 50-lecie TVP, Idol, Telekamery i rozdanie Złotych Kaczek. Miała zaszczyt występować z gwiazdami polskiej i światowej rangi, m.in. z Garou, Tiziano Ferro, Krzysztofem Krawczykiem, Marylą Rodowicz, Budką Suflera i innymi.

Swoje kwalifikacje podnosiła na warsztatach z różnorodnych technik tańca.

Linda ma znakomite przygotowanie taneczne, potrafi przekazać innym swoją wiedzę i umiejętności. Na zajęciach zaraża optymizmem wprowadzając niepowtarzalną atmosferę. Ma bogate doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym jak i z młodzieżą.
DOROTA JANOWSKA (taniec towarzyski)

Instruktor tańca, 3-krotna mistrzyni świata w tańcu na wózkach

Muzykę i ruch pokochała już od najmłodszych lat. Naukę tańca rozpoczęła dzięki koleżance ze szkolnej ławki w wieku 8 lat. Jej pierwszymi i obecnymi trenerami są państwo Iwona i Włodzimierz Ciok - zawodowi trenerzy i sędziowie. Przez wiele lat szkoliła się także u najlepszych trenerów w Polsce: Lecha i Anny Romankiewicz, Wojciecha i Barbary Przemienieckich.

Dorota jest absolwentką studiów licencjackich na wydziale pedagogiki w Wyższej Szkole Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie. Posiada 5 letnie doświadczenie instruktorskie. Obecnie jest również członkiem Kadry Narodowej w tańcu na wózkach. Wraz ze swoim niepełnosprawnym partnerem zdobyła 3-krotnie Mistrzostwo Świata, 2-krotnie Mistrzostwo Europy, 6-krotnie Mistrzostwo Polski w tej dyscyplinie. Wraz z Piotrem mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności na wielu turniejach na całym świecie m.in.: w Vancouver., Montrealu, Hongkongu, Singapurze, Tokio, na Florydzie

Dorota pragnie zaszczepić w innych miłość do tańca, a nauczanie innych sprawia jej ogromną radość i satysfakcję.
RÓŻA GROCHOWSKA (gimnastyka artystyczna)

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, dyplomowana instruktorka gimnastyki artystycznej. Przez 14 lat była zawodniczką klubu UKS Pałac Młodzieży Warszawa. Posiada klasę mistrzowską oraz wiele sukcesów, między innymi mistrzostwo Polski w gimnastyce artystycznej(w układach zbiorowych). Pełna pasji do gimnastyki i tańca; uwielbia pracę z dziećmi, w której ma już spore doświadczenie. Stawia na wszechstronny rozwój dziecka oraz wysoką jakość i profesjonalizm prowadzonych przez nią zajęć.
KASIA LEWANDOWSKA (Taniec nowoczesny)

Przygodę z tańcem zaczęła w roku 2003 w koszalińskiej grupie Top toys. Wraz z grupą zdobywała czołowe miejsca na rozmaitych zawodach i mistrzostwach Polski. Występowała na wielu scenach w Polsce, Niemczech oraz Francji. Od 2007 roku mieszka,studiuje oraz trenuje dzieci i młodzież w Warszawie, do swoich osiągnięć zalicza 3 miejsce na zawodach "Fresh stylez contest" w Październiku 2008, oraz 1 miejsce w eliminacjach Warszawskich zawodów "Croop dance battel for poland" w Lutym 2009.Dwukrotnie brała udział w warszawskim festiwalu "Rewizje" w grudniu 2008 pod kierownictwem Jacka Tyskiego w spektaklu „Święto wiosny”, oraz w grudniu 2010 pod kierownictwem Justyny Lichacy w spektaklu „Ja i Ja”. Ponadto  uczestniczyła w wielu pokazach komercyjnych, między innymi pokaz dla Wella Trend Vision 2009, Ecoo Walkhaton 2010,2011,2012, teledysk Pezeta „Co mam  powiedzieć” 2011, Mistrzostwach Polski w siatkówce 2011, na otwarciu stadionu narodowego 2012, oraz w wielu innych. Prowadziła również warsztaty hip hop na audycji do „Horn Dance Project” sierpień i wrzesień 2010. Od 2008 do 2013 była  członkinią grupy UniQe i szkoliła się pod okiem Justyny Lichacy i  występowała i pomagała w tworzeniu Hip Hop Groove Festivalu.


 Taniec wymaga ciągłego doskonalenia różnych technik, poznania wielu styli , dlatego uczestniczy w wielu warsztatach ze światowej sławy choreografami. Szkoliła się między innymi w Londyńskim studiu Pineapple, Husky, studio 68, na międzynarodowym obozie Street Dance Camp i w wielu innych miejscach.

ANIA NOWAK (salsa)

Od 6 lat instruktor w największej szkole salsy w Warszawie, Salsa Libre. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w klubie tańca towarzyskiego w wieku 6 lat, gdzie uczyła się podstaw rumby, walca, samby. Po kilku latach przerwy taniec ponownie zagościł w jej życiu, ale oprócz tańca towarzyskiego, Ania zaczęła uczęszczać na zajęcia z innych technik (samba brazylijska, tango argentyńskie, zajęcia z jazzu, strechingu). W 2005 roku trafiła na zajęcia do Salsa Libre i od tego momentu jej świat zaczął się kręcić wokół salsy. Rozwijała swoje umiejętności pod okiem instruktorów Salsa Libre oraz licznych instruktorów zagranicznych na warsztatach i kongresach.

Prywatnie jest absolwentką filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską oraz tłumaczeniową.

Moim zadaniem na zajęciach jest nie tylko przekazać wiedzę, ale również, a może przede wszystkim, obudzić pasję do tańca i zachęcić do dalszego jej rozwijania. Staram się od razu zaszczepić w kursantach świadomość, że salsa to nie tylko zajęcia, ale też sposób na poznanie innej kultury, spędzanie wolnego czasu i dobra zabawa.
JASMIN WACHOWIAK (taniec brzucha)

Pierwsze kroki taneczne stawiała na zajęciach baletowych. Trenowała disco dance freestyle, a następnie poznawała flamenco u
prekursorki tego gatunku Grażyny Adamczyk we Wrocławiu. Pochodzi z rodziny polsko-tureckiej i dlatego najbardziej pociąga ją taniec orientalny. Dzięki ojcu poznała muzykę turecką. Przygodę z tańcem brzucha rozpoczęła kilka lat temu w rewii Jasmin Mazloum. Będąc tam uczestniczyła w warsztatach zagranicznych nauczycieli,: E.Atia, Z.Hassan, O.Maftsir, M.Neith, B.von Grunewaldt, R.Milgrom, Khadejahy.
Jasmin jest studentka germanistyki, wiec doskonali swoje umiejetnosci pod patronatem niemieckiej ESTODy, jej nauczycielami są Djamila i Said el Amir (Frankfurt, Monachium).
Na co dzień aktywnie troszczy się o kręgosłup na zajęciach jogi i pilates. Jest również instruktorem rekreacji ruchowej.
Na swoich zajęciach zgodnie z medycyną tańca, dba by praca z ciałem była zdrowa. Jej zaangażowanie i serce wkładane w każde warsztaty zostały docenione przez uczennice. Energiczna, kreatywna i pełna entuzjazmu - jej zajęcia to przyjemna forma odpoczynku dla ciała i duszy.
Współzałożycielka warszawskiego zespołu tańca orientalnego Bellycious.
AGNIESZKA MALCZYK (taniec)

Tancerka, instruktor tańca,
posiada dwie międzynarodowe klasy taneczne

Szkoliła się w śląskim klubie tańca towarzyskiego FLAMENCO. Była uczestnikiem wielu turniejów w Polsce i za granicą. Posiada międzynarodową klasę taneczną A w tańcach latynoamerykańskich i S w tańcach standardowych. W 2004 roku wygrała Mistrzostwa Polski w salsie i reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata w salsie oraz w mambo.

W swoim dorobku artystycznym posiada występy w wielu teledyskach i koncertach znanych gwiazd polskich i zagranicznych. Tańczyła w programie Idol oraz nagrywała teledyski do filmów Bollywood.

Agnieszka jest instruktorką pełna energii, którą udziela się wszystkim. Każde jej zajęcia wprawiają w dobry nastrój i pozwalają oderwać się od codzienności. A wszystko przy porywających latynoskich rytmach.
KAMILA GOŁĘBIEWSKA (ZUMBA (R))

Tancerka, instruktorka tańca ZUMBA (R), twórczyni wielu ambitnych choreografii. Wszystko zaczęło się od zajęć salsy i stepowania. Później odnalazła taniec brzucha, któremu poświęciła większą część swojej tanecznej pasji. Od 6 lat zaraża swoje kursantki miłością do tańca orientalnego. Występowała w wielu pokazach firmowych, wydarzeniach lokalnych, TV oraz współorganizowała ogólnopolski festiwal ArabiaNNights. Cały czas pozostawała jednak wierna salsowej części swojego życiorysu (trenowała w formacjach tanecznych, brała udział w pokazach takich jak m.in. Międzynarodowy Festival Salsy w Warszawie oraz okazjonalnie prowadziła zajęcia) i kilka lat temu stworzyła własną fuzję Bellysalsę, w której łączy świat orientu z gorącymi, latynoskimi ruchami bioder. Mimo to zasmakowała też w reggaetonie, hip-hopie, sambie, jazzie, broadway jazzie i wielu innych. Od dłuższego czasu również zakochana jest w tańcu ZUMBA (R). To właśnie ona pozwoliła zmienić nastawienie do życia. Jako instruktorka, chce zarazić wszystkich radością, którą można czerpać z tańca i pokazać że można się zmęczyć w przyjemny sposób. Jej zajęcia z ZUMBA (R) to czysta energia, sama zabawa i szał ciał na parkiecie! Tego nie można przegapić! Nawet Ci nieśmiali odkryją swoje drugie oblicze. A prywatnie... studiuje psychologię społeczną, analizuje bazy danych i uzależniona jest od słodyczy.

ASIA WESOŁOWSKA (ZUMBA (R))

Jej przygoda z tańcem nie zaczęła się wcześnie. Dopiero w wieku 12 lat zaczęła od tańca towarzyskiego ucząc się u R.Polańskeigo, następnie wciągnął ją Rock&Roll ale gdy w wieku 15 lat odkryła tańce latynoskie zajęła się nimi na dobre.
Podczas szkolenia swoich umiejętności uczyła się u takich sław jak: Melissa Fernandez, Allesia , Neeraj Maskara, Latin Black, Lies& Salsache, Israel Gutierrez, David Hernandez- Sanchez. Nie omijała też polskich instruktorów m.in Konrad i Joanna Dąbscy czy Gosia Kulpa. W 2004 roku wystąpiła z formacją Steps4Salsa na Międzynarodowym Kongresie Salsy w Warszawie. Obecnie posiada wiece zajęć salsy, zarówno poziomy początkujące i zaawansowane. Przez jakiś czas posiadała własny zespół Estrellas de Salsa.
Cały czas kształci swoje umiejętności tańcach latynoskich oraz w innych stylach takich jak jazz, hip-hop. Obecnie posiada tytuł Instruktora Tańca Sportowego polskiej federacji PZTS i jest absolwentką wydziału rehabilitacji na Warszawskim AWFie.
W 2010 roku zaczęła zajmować się innowacyjną formą połączenia aerobiku z tańcami latynoskimi oraz ZUMBA. Jest instruktorem jednym z niewielu w Warszawie który ma takie długie doświadczenie. W kwietniu 2010 zdobyła poziom B2 w nauczaniu ZUMBA (R) a w lipcu 2011 zrobiła kurs ZUMBATOMIC (R) czyli formy dla dzieci. Jej zajęcia są energiczne, szalone i na pewno każdy będzie się dobrze bawił.
Dlaczego ZUMBA (R)???
Na początku podchodziłam do tej formy sceptycznie. Nie wierzyłam że można połączyć taniec i fitness. Teraz wiem, że to możliwe i genialne. Bardzo się cieszę że mogę swoje doświadczenie przekazywać Wam, bo ZUMBA (R) to niesamowita energia, pozytywny wysiłek, mnóstwo emocji, uśmiech na twarzy i przede wszystkim dobra zabawa. A o kaloriach spalonych podczas zajęć już nie wspominam. Także jeśli szukacie czegoś fascynującego i innego zapraszam serdecznie. Zobaczycie ze słowa Paulo Coelho \'W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą\' nabiorą sensu i mocy
ANNA STEFAŃSKA (ZUMBA (R))

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako mała dziewczynka na zajęciach z tańca towarzyskiego, potem zainteresowała się również innymi technikami tanecznymi. Taniec towarzyszy jej każdego dnia.
Ta młoda, energiczna instruktorka to studentka 5 roku psychologii, która spełnia się jako instruktorka ZUMBA (R) i ZUMBATOMIC (R). Uwielbia prowadzić zajęcia zarówno z dorosłymi jak i dziećmi. Jej najważniejszym celem jest wywołanie uśmiechu na twarzach swoich kursantów.
Zajęcia z Anią nie tylko pozwolą zadbać o formę, ale także wprowadzą Was w dobry humor:)
DOROTA ZATORSKA (dancehall)

Tańczy od najmłodszych lat, kiedy to uczęszczała do zespołu tańca nowoczesnego Cobra, na lekcje rytmiki i baletu Etiuda oraz na zajęcia akrobatyczne. W 2003 roku wstąpiła do zespołu tańca kreatywnego Kreadance w Pałacu Kultury i Nauki, z którym wielokrotnie brała udział w konkursach zespołów tanecznych w kategorii disco dance. Tego stylu tanecznego uczyła sie również w Egurrola Dance Studio. Kolejnym etapem była kilkuletnia nauka hip-hop new style w zespole Pawła Zająca. W Szkole Tańca Riviera brała również lekcje tańca brzucha u Barbary Ilczuk. Swoje zamiłowanie do hip hopu pielęgnowała niejednokrotnie na warsztatach tanecznych, m.in. u Ani Jujki, Pawła Zająca, Be2Be, Co Jest Crew. W 2008 roku na warsztatach u Ale Miodowskiej zaraziła się miłością do pełnego życia i energii dancehallu. Od tego czasu należy do formacji tanecznej Salshall Ortodox, gdzie rozwija swoje umiejętności w sambie, dancehallu, reggeatonie, salsie i tańcach afrokubańskich.

Na swoim koncie ma wielokrotne pokazy taneczne, występy w Radiowej Czwórce oraz Telewizji Polskiej, tańczenie podczas koncertu duetu RDX z Jamajki oraz kubańskiej gwiazdy - Tony Junior B.I.G.

Wielokrotnie otrzymywała zaproszenia do prowadzenia warsztatów w różnych miejscach w całej Polsce oraz jako instruktor na wyjazdach wakacyjnych. Na swoim koncie ma nagrywanie teledysku z duetem RDX. Może się również pochwalić zajęciem pierwszego miejsca w zawodach Dancehall War 2012 oraz trzeciego miejsca na zawodach Reebok Dancehall CLash 2010.
MASZA (taniec)

Finalistka programu telewizyjnego You Can Dance (6 sezon).
6 lat zawodowo zajmuje się choreografią. Jest absolwentką Uniwersytetu kultury w Białorusi o specjalności choreograf współczesnej choreografii (gdzie studiowała jazz, ludowy taniec, balet, estradową choreografię), reżyser i pedagog.
Tańczyła w teatrach współczesnej choreografii, wówczas zapoznała się z techniką tańca modern i contemporary.
Pracowała w wielu telewizyjnych projektach. Tańczyła w teatrze Kulisa (Sankt-Petersburg) w musicalu Prorok, w polskim teatrze Buffo w musicalu Metro.
Stale pobiera lekcje z różnych technik tańca u najlepszych fachowców z całego świata. Pracuje również nad swoimi projektami, zachwycając publiczność swoimi zdolnościami.
MACIEK PELA (hip hop)

Tańcem zajmuje się od 5 lat. Od momentu, gdy poszedł na swoje pierwsze zajęcia, stał się on bardzo ważnym elementem jego życia. Szybko jednak zrezygnował z lekcji i postanowił samodzielnie zdobywać wiedzę i umiejętności. Szkolił się u wielu znakomitych instruktorów z Polski i zagranicy m. in.
- Henry Link, Brooklyn Terry, Buddha Stretch, Marjory, Future, Shaun Evaristo, Lyle Beniga, Archie Burnett - USA
- Yoshie, Tatsuo, Hiro, Kento, Tomoko, Kite - Japonia
- Niako, Meech, Byron - Francja
- Eszteca Noya, Raoul Richardson - Holandia

Nauka ta zaowocowała otrzymaniem biletu do Barcelony, na warsztaty III edycji programu You Can Dance. Po powrocie do Polski całkowicie poświęcił się swojej pasji. Jego umiejętności zostały również dostrzeżone przez jury programu Dolina Kreatywna produkcji TVP.

Stara się brać udział we wszystkich najważniejszych wydarzeniach hip hopowych w Polsce. Wciąż rozwija swój styl tańca, pamiętając jednak o wiedzy i podstawach, które, według niego, są fundamentami hip hop dance. Szczególnie skupia się na muzykalności oraz improwizacji w tańcu.

Na zajęciach nie tylko przekazuje wiedzę i umiejętności, lecz również próbuje odnaleźć w każdym tancerzu jego własny, niepowtarzalny styl. Tworząc choreografie stara się pokazać cząstkę siebie. Każdy trening jest dla niego okazją do rozwoju, poznawania nowego ruchu oraz czerpania radości z energii jaką przynoszą ze sobą uczestnicy zajęć.
ŁUKASZ KNOPEK (hip hop)

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2007 roku na zajęciach u Ani Jujki.
Szybko taniec stał się jego wielką pasją, która rozwija każdego dnia.
Uczestnik niezliczonych warsztatów tanecznych w kraju i zagranicą. Członek ekipy Belong To Beat.
Zdobywca wielu nagród w prestiżowych zawodach tanecznych, takich jak: Dance Battle for Poland, The Styles Crash, Dance Cash.
Instruktor hip hopu w szkole tańca SHO.

Osiągniecia :

25.09.2011 Urban Dance Meeting 3 Toruń - II miejsce Hip-Hop

1.10.2011 Współpraca z Mitcheal&Ness Polska

01.2012. Hip Hop Battle Radom

19.02.2012. Juste Debout 2012 Poland

03.2012. Cropp Baby G; Warszawa , finał

04.2012 Enzym bDay Party; Hip-hop Battle 1&1 1/8 finał

04.2012- Workshops with Loose Joint Elite Force Crew

05-2012 - I MSCE convers block Party Battle
ADRIANNA PIECHÓWKA (ADA) (instruktor akrobatyki)

Finalistka 4 edycji programu YOU CAN DANCE. Tancerka wszechstronna. Tańczy w wielu stylach tanecznych w tym hip hop, street dance, taniec towarzyski. Uczestniczy w trasie koncertowej Dody, brała udział w wielu programach telewizyjnych i teledyskach. Świetna instruktorka tańca dla dzieci i młodzieży.

CEZARY OLSZEWSKI (taniec towarzyski)

Naukę tańca towarzyskiego rozpoczął w IV klasie szkoły podstawowej, gdy wybrał klasę o profilu akrobatyczno-tanecznym. Wygrywał turnieje IDSF (światowa organizacja tańca sportowego), został finalistą otwartych mistrzostw Polski w tańcach standardowych. Jako 16-latek posiadał najwyższą, międzynarodową klasę S zarówno w stylu standardowym, jak i latynoamerykańskim.

Był tancerzem formacji Odysea, z którą wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza Polski i najwyższe miejsca w Pucharach Polski. Jednym z większych osiągnięć był również udział w mistrzostwach świata formacji tanecznych w Brunsweigu, gdzie znaleźli się finale zajmując szóste miejsce. Razem z grupą Volt występował w produkcjach telewizyjnych oraz estradowych. Współpracuje z wieloma szkołami tańca w całej Polsce , prowadzi zajęcia zarówno z tancerzami profesjonalnie przygotowującymi się do tańca turniejowego, jak i kursy oraz lekcje tańca użytkowego.

Jest absolwentem Technikum Elektromechanicznego w Ostrołęce oraz Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. Ukończył również Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i turystyki w Pruszkowie. Jest dyplomowanym instruktorem sportu ze specjalizacją taniec sportowy.

Szerokiej publiczności tancerz jest znany z udziału w programie TVN Taniec z gwiazdami. Wystąpił w serialach Twarzą w twarz i Pitbull.Zagrał również instruktora tańca w serialu M jak Miłość towarzysząc swojej partnerce z programu Taniec z Gwiazdami(Magdalenie Walach).
ŁUKASZ PROCHACKI (taniec)

Dyplomowany nauczyciel tańca o specjalizacji taniec towarzyski, tancerz, choreograf.
Pochodzi z Warszawy a swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 1992 roku, gdzie pod okiem pierwszych nauczycieli tańca Iwony i Włodzimierza Cioków pokochał taniec. Posiada klasę A w tańcach latynoamerykańskich. W latach 1998-2006 był zawodnikiem Kadry Polski w tańcu integracyjnym , w tej dyscyplinie zdobył wielokrotnie tytuł mistrza świata za co został wyróżniony przez Ministra Edukacji i Sportu za najwyższe międzynarodowe osiągnięcia sportowe. Razem z dorosłą formacją Kamion-Dance zdobył dwukrotnie tytuł Mistrza Polski Formacji w stylu latynoamerykańskim. Reprezentował Polskę na zawodach tańca w Niemczech, Rosji, Japonii, Holandii, Austrii, na Białorusi. Tańczył również w grupie zawodowej Piotra Galińskiego.
Posiada legitymację instruktorską wydaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Ukończył dwuletnie studium o specjalizacji taniec towarzyski w Białymstoku. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć, warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wielokrotnie zapraszany do tworzenia wielu choreografii dla licznych zespołów tanecznych z całej Polski. Jego praca została wyróżniona m.in. na Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych 2010 (pierwsze miejsce w kategorii widowisko taneczne) oraz I i II Letnim Festiwalu Tańca Piotra Galińskiego w Wiśle na który został zaproszony przez twórcę festiwalu w charakterze choreografa.
Aktualnie jest choreografem, koordynatorem i trenerem dziecięcego zespołu tanecznego Costa Latina z Warszawy, Formacji Tanecznej Cross z Wyszkowa oraz Wyszkowskiego Teatru Tańca.
W 2011 współtworzył Amatorski Teatr Tańca w Wyszkowie, wystawiając debiutancki spektakl pdt. Być albo Śnić.
Swoją przyszłość wiąże zarówno z pracą pedagoga tańca, animatora kultury, prowadzeniem zespołów tanecznych jak i pracą choreografa na scenie teatru ze swoim zespołem artystycznym.
PIOTR WILCZYŃSKI (taniec towarzyski)

Tancerz, instruktor tańca, trener par sportowych

Piotr posiada najwyższą międzynarodową klasę mistrzowską S i specjalizację tańców latynoamerykańskich. Jego trenerami i nauczycielami byli Roman i Monika Pawelec, Tomasz Reindl, Joanna Dąbrowska, Adam Król, Robert Wota oraz Iwona Pawlovic. Piotr ma tytuł Mistrza okręgów Mazowieckiego, Świętokrzyskiego i Podkarpackiego w tańcu towarzyskim. Jest finalistą Mistrzostw Polski Południowej i zdobywcą III miejsca na Grand Prix Polski oraz II miejsca na Międzynarodowym Turnieju Lviv Open Ukraina. W swojej tanecznej karierze ponad 50 razy stawał na najwyższym podium. Uczestniczył w wydarzeniach takich jak: Sylwester z Jedynką, 50-lecie TVP oraz jako tancerz w programie Jaka to melodia?

Piotr na swoich zajęciach tworzy atmosferę dobrej zabawy. Wymaga wiele od siebie i jeszcze nie spotkał osoby której nie dał rady nauczyć tańczyć. Piotrek jest przyjacielem każdego kto próbuje swoich sił na parkiecie.
PAULINA SURYŚ (Taniec Brzucha)

Przygodę z tańcem orientalnym rozpoczęła po wieloletnich poszukiwaniach „tego jedynego” rodzaju tańca. Na drodze do pasji belly dance znalazły się: taniec nowoczesny, hinduski, warsztaty tańca klasycznego, hawajskiego i samby. Naukę tańca brzucha rozpoczęła u Jasmin Mazloum, prekursorki tańca wschodniego (raqs sharqi) w Polsce i to właśnie pod jej czujnym okiem stawiała pierwsze kroki już jako dyplomowana instruktorka.


Paulina stale rozwija swoje umiejętności u najznakomitszych instruktorek tańca brzucha, stara się również poznać inne techniki taneczne.


Jej wieloletnie doświadczenie jako tancerki, choreografki i wykładowczyni tańca sprawia, że każde zajęcia są wyjątkowe i różnorodne. Na zajęciach stara się pokazywać wielowymiarowość tańca brzucha – delikatność i subtelność, a jednocześnie żywiołowość i kokieterię. Pomóc kursantkom odkryć swoją kobiecość i rozwijać pewność siebie. Pasjonuje się fuzjami tańca orientalnego z innymi stylami, co owocuje zaskakującymi i efektownymi choreografiami.

Szkoła Tańca - Kabaty Dance Studio

Al. KEN 18 02-797 Warszawa, woj. mazowieckie tel. 22 405 76 61 (po 16:00), kom. 691 385 203 email:

Szkoła tańca Kabaty Dance Studio Warszawa