REGULAMIN
ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI
31.05.2017

Drodzy Klienci,


Ze smutkiem informujemy, iż dnia 31 maja 2017 roku szkoła tańca Kabaty Dance Studio kończy swoja działalność.


Bardzo dziękujemy, że byliście Państwo z nami przez te wszystkie lata.                 Dzięki Wam było to wyjątkowe miejsce o niepowtarzalnej atmosferze.

 
 
 
Nasi instruktorzy
 
ANNA WINIARSKA (balet)

Od najmłodszych lat swoją przyszłość chciała wiązać z tańcem i teatrem. W wieku 10 lat po raz pierwszy stanęła na deskach teatru Pierro gdzie grała główne role w przedstawieniach dla najmłodszych i ich rodziców. W tym samym czasie brała udział w festiwalach poświęconych tańcu, na których zajmowała 1 miejsca w kategorii tańca klasycznego. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów: Wydział Kompozycji, Teatrii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Artystyczne, specjalność choreografia i techniki tańca. Z wynikiem bardzo dobrym skończyła także Państwowe Policealne Studium Wokalno - Baletowe w Gliwicach oraz Szkołę Muzyczną I stopnia w Chorzowie (instrumenty: fortepian i altówka).
Pracowała jako instruktor i choreograf w wielu szkołach tańca i teatrach. Posiada uprawnienia do pracy z najmłodszymi, nawiązując z nimi doskonały kontakt. W swoje zajęcia wkłada mnóstwo serca i pasji.
EWA KLISZEWSKA (balet)

Uzyskała Dyplom Aktora Scen Muzycznych w Państwowym Policealnym Studium Wokalno-Baletowym w Gliwicach. Instruktorem tańca i choreografem jest od 2009 roku, współpracowała ze szkołami tańca w Zabrzu, Sosnowcu, Częstochowie i Warszawie. Wystąpiła w spektaklu Ragtime w Gliwickim Teatrze Muzycznym. W latach 2008-2010 działała z Campanią Teatralną Genesis, jako asystent choreografa w międzynarodowym spektaklu Wieża Babel Rewolucje oraz jako choreograf spektakli: Impresje Piazzoli i Noc Kupały. Dyplom instruktora tańca współczesnego z wyróżnieniem uzyskała w 2010 roku w Krakowie. Na co dzień współpracuje, jako choreograf z białołęckim Teatrem 13 oraz Teatrem Hybrydy. Współpracuje z Biurem Turystyki Aktywnej Kompas gdzie prowadzi obozy taneczne. Hobbistycznie chodzi na szczudłach.
KATARZYNA OSTROWSKA (balet)

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu. Brała udział w międzynarodowych trasach koncertowych z Operetką Krakowską Strauss Galla. Występowała na wielu europejskich scenach w musicalach L. Webbera oraz Disneya: Jesus Christ Super Star , Evita , Cats , Upiór w operze oraz Aida , Piękna i Bestia , Lion King itp. W Teatrze Muzycznym w Gliwicach brała udział w spektaklach operetkowych i musicalowych, m.in. Zemsta Nietoperza, Chodnik 0,5, Dziadek do Orzechów, Kraina Uśmiechu, Anna Karenina, Footloose, 42-street , Księżniczka Czardasza. Obecnie występuje na scenie teatru rewiowego Sabat.
PAULINA GAJEWSKA (taniec nowoczesny)

Instruktor tańca jazzowego. Pierwsze kroki taneczne stawiała mając 4 lata w szkole baletowej przy Teatrze Narodowym w Warszawie. Członkini zespołu Pin Up Girls (udział w teledysku Nie zaśniesz). Uczestniczka Horn Dance Project, All- purpose dancers, Chocolate Dance Show, Avoccado. Brała udział w przedstawieniach Teatru Muzycznego Tintilo w Teatrze Rampa: Chłopak i dziewczyna, czyli heca na 14 fajerek ,O dobry dzień, Przygody Sary oraz w Teatrze Muzycznym Roma Musicale, musicale. Tańczyła w zespole Akcent, Buffo i Luz Siedlce. Szkoliła się w Londyńskiej szkole tańca Pineapple Dance Studio oraz Husky Studios. Uczestniczyła wielokrotnie w Europejskich Spotkaniach Tanecznych oraz Dancemaniach w Egurrola Dance Studio z takich technik jak: jazz, modern jazz, współczesny, klasyka, hip hop, videoclip dance, ragga jam, house i locking. Jako tancerka brała udział w koncertach u boku piosenkarki- Malwiny Kusior oraz Honoraty Skarbek Honey. Szkoliła się pod okiem najlepszych instruktorów m.in. Jason Beitel, Jonathan Huor, Luciano Di Natale, Natalia Wagner, Christophe Jeannot, Szymon Osiński, Wojciech Warszawski, Justyna Lichacy, Moncell Ill Kozby Durden i wielu innych. Jednak największy wpływ na rozwój jej stylu miał Piotr Jagielski, u którego przez parę lat szlifowała swoją technikę, jako uczestniczka jego zajęć, a następnie asystentka na warsztatach i w szkole Egurrola Dance Studio.
DOROTA FOGL (taniec towarzyski)

Instruktor tańca, 3-krotna mistrzyni świata w tańcu na wózkach Muzykę i ruch pokochała już od najmłodszych lat. Naukę tańca rozpoczęła dzięki koleżance ze szkolnej ławki w wieku 8 lat. Jej pierwszymi i obecnymi trenerami są państwo Iwona i Włodzimierz Ciok - zawodowi trenerzy i sędziowie. Przez wiele lat szkoliła się także u najlepszych trenerów w Polsce: Lecha i Anny Romankiewicz, Wojciecha i Barbary Przemienieckich. Dorota jest absolwentką studiów licencjackich na wydziale pedagogiki w Wyższej Szkole Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie. Posiada 5 letnie doświadczenie instruktorskie. Obecnie jest również członkiem Kadry Narodowej w tańcu na wózkach. Wraz ze swoim niepełnosprawnym partnerem zdobyła 3-krotnie Mistrzostwo Świata, 2-krotnie Mistrzostwo Europy, 6-krotnie Mistrzostwo Polski w tej dyscyplinie. Wraz z Piotrem mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności na wielu turniejach na całym świecie m.in.: w Vancouver., Montrealu, Hongkongu, Singapurze, Tokio, na Florydzie Dorota pragnie zaszczepić w innych miłość do tańca, a nauczanie innych sprawia jej ogromną radość i satysfakcję.

KASIA LEWANDOWSKA (Taniec nowoczesny)

Przygodę z tańcem zaczęła w roku 2003 w koszalińskiej grupie Top toys. Wraz z grupą zdobywała czołowe miejsca na rozmaitych zawodach i mistrzostwach Polski. Występowała na wielu scenach w Polsce, Niemczech oraz Francji. Od 2007 roku mieszka,studiuje oraz trenuje dzieci i młodzież w Warszawie, do swoich osiągnięć zalicza 3 miejsce na zawodach "Fresh stylez contest" w Październiku 2008, oraz 1 miejsce w eliminacjach Warszawskich zawodów "Croop dance battel for poland" w Lutym 2009.Dwukrotnie brała udział w warszawskim festiwalu "Rewizje" w grudniu 2008 pod kierownictwem Jacka Tyskiego w spektaklu „Święto wiosny”, oraz w grudniu 2010 pod kierownictwem Justyny Lichacy w spektaklu „Ja i Ja”. Ponadto  uczestniczyła w wielu pokazach komercyjnych, między innymi pokaz dla Wella Trend Vision 2009, Ecoo Walkhaton 2010,2011,2012, teledysk Pezeta „Co mam  powiedzieć” 2011, Mistrzostwach Polski w siatkówce 2011, na otwarciu stadionu narodowego 2012, oraz w wielu innych. Prowadziła również warsztaty hip hop na audycji do „Horn Dance Project” sierpień i wrzesień 2010. Od 2008 do 2013 była  członkinią grupy UniQe i szkoliła się pod okiem Justyny Lichacy i  występowała i pomagała w tworzeniu Hip Hop Groove Festivalu.


 Taniec wymaga ciągłego doskonalenia różnych technik, poznania wielu styli , dlatego uczestniczy w wielu warsztatach ze światowej sławy choreografami. Szkoliła się między innymi w Londyńskim studiu Pineapple, Husky, studio 68, na międzynarodowym obozie Street Dance Camp i w wielu innych miejscach.

MACIEK PELA (hip hop)

Tańcem zajmuje się od 5 lat. Od momentu, gdy poszedł na swoje pierwsze zajęcia, stał się on bardzo ważnym elementem jego życia. Szybko jednak zrezygnował z lekcji i postanowił samodzielnie zdobywać wiedzę i umiejętności. Szkolił się u wielu znakomitych instruktorów z Polski i zagranicy m. in.
- Henry Link, Brooklyn Terry, Buddha Stretch, Marjory, Future, Shaun Evaristo, Lyle Beniga, Archie Burnett - USA
- Yoshie, Tatsuo, Hiro, Kento, Tomoko, Kite - Japonia
- Niako, Meech, Byron - Francja
- Eszteca Noya, Raoul Richardson - Holandia

Nauka ta zaowocowała otrzymaniem biletu do Barcelony, na warsztaty III edycji programu You Can Dance. Po powrocie do Polski całkowicie poświęcił się swojej pasji. Jego umiejętności zostały również dostrzeżone przez jury programu Dolina Kreatywna produkcji TVP.

Stara się brać udział we wszystkich najważniejszych wydarzeniach hip hopowych w Polsce. Wciąż rozwija swój styl tańca, pamiętając jednak o wiedzy i podstawach, które, według niego, są fundamentami hip hop dance. Szczególnie skupia się na muzykalności oraz improwizacji w tańcu.

Na zajęciach nie tylko przekazuje wiedzę i umiejętności, lecz również próbuje odnaleźć w każdym tancerzu jego własny, niepowtarzalny styl. Tworząc choreografie stara się pokazać cząstkę siebie. Każdy trening jest dla niego okazją do rozwoju, poznawania nowego ruchu oraz czerpania radości z energii jaką przynoszą ze sobą uczestnicy zajęć.
PATRYK ROŻNIECKI (New age)

TANCERZ, CHOREOGRAF, INSTRUKTOR TAŃCA


Finalista programu 2 edycji „You Can Dance - po prostu tańcz” oraz międzynarodowy tancerz i choreograf. Patryk jest aktywną postacią udzielającą się artystycznie (koncerty, teledyski, pokazy oraz różnego rodzaju projekty taneczne). Wyjazdy do Los Angeles, Danii, Paryża, Argentyny oraz Londynu dały mu szansę na pracę z gwizdami oraz specjalistami największego formatu i rozwoju.
Najlepiej jest się o tym przekonać na jego autorskich zajęciach które łączą ze sobą takie style jak: hip hop, house, waacking, new age. Te wszechstronne umiejętności oraz niezwykła charyzma i fantastyczna atmosfera pracy sprawiają, że jego zajęcia cieszą się ogromną popularnością. Jako instruktor poświęca całe serce i czas dla pasji jaką jest taniec. Jego choreografie są kreatywne, szalone oraz pełne energii. Nie zamyka się na żadne style muzyczne i taneczne, tworząc swoją własną mieszankę wybuchową, która sprawi, że jego zajęcia staną się #1 w Waszym grafiku.

ADRIANNA PIECHÓWKA (ADA) (instruktor hip-hopu)

 


 


Finalistka 4 edycji programu YOU CAN DANCE. Tancerka wszechstronna. Tańczy w wielu stylach tanecznych w tym hip hop, street dance, taniec towarzyski. Uczestniczy w trasie koncertowej Dody, brała udział w wielu programach telewizyjnych i teledyskach. Świetna instruktorka tańca dla dzieci i młodzieży.

ŁUKASZ PROCHACKI (taniec)

Dyplomowany nauczyciel tańca o specjalizacji taniec towarzyski, tancerz, choreograf.
Pochodzi z Warszawy a swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 1992 roku, gdzie pod okiem pierwszych nauczycieli tańca Iwony i Włodzimierza Cioków pokochał taniec. Posiada klasę A w tańcach latynoamerykańskich. W latach 1998-2006 był zawodnikiem Kadry Polski w tańcu integracyjnym , w tej dyscyplinie zdobył wielokrotnie tytuł mistrza świata za co został wyróżniony przez Ministra Edukacji i Sportu za najwyższe międzynarodowe osiągnięcia sportowe. Razem z dorosłą formacją Kamion-Dance zdobył dwukrotnie tytuł Mistrza Polski Formacji w stylu latynoamerykańskim. Reprezentował Polskę na zawodach tańca w Niemczech, Rosji, Japonii, Holandii, Austrii, na Białorusi. Tańczył również w grupie zawodowej Piotra Galińskiego.
Posiada legitymację instruktorską wydaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Ukończył dwuletnie studium o specjalizacji taniec towarzyski w Białymstoku. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć, warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wielokrotnie zapraszany do tworzenia wielu choreografii dla licznych zespołów tanecznych z całej Polski. Jego praca została wyróżniona m.in. na Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych 2010 (pierwsze miejsce w kategorii widowisko taneczne) oraz I i II Letnim Festiwalu Tańca Piotra Galińskiego w Wiśle na który został zaproszony przez twórcę festiwalu w charakterze choreografa.
Aktualnie jest choreografem, koordynatorem i trenerem dziecięcego zespołu tanecznego Costa Latina z Warszawy, Formacji Tanecznej Cross z Wyszkowa oraz Wyszkowskiego Teatru Tańca.
W 2011 współtworzył Amatorski Teatr Tańca w Wyszkowie, wystawiając debiutancki spektakl pdt. Być albo Śnić.
Swoją przyszłość wiąże zarówno z pracą pedagoga tańca, animatora kultury, prowadzeniem zespołów tanecznych jak i pracą choreografa na scenie teatru ze swoim zespołem artystycznym.
PIOTR WILCZYŃSKI (taniec towarzyski)

Tancerz, instruktor tańca, trener par sportowych

Piotr posiada najwyższą międzynarodową klasę mistrzowską S i specjalizację tańców latynoamerykańskich. Jego trenerami i nauczycielami byli Roman i Monika Pawelec, Tomasz Reindl, Joanna Dąbrowska, Adam Król, Robert Wota oraz Iwona Pawlovic. Piotr ma tytuł Mistrza okręgów Mazowieckiego, Świętokrzyskiego i Podkarpackiego w tańcu towarzyskim. Jest finalistą Mistrzostw Polski Południowej i zdobywcą III miejsca na Grand Prix Polski oraz II miejsca na Międzynarodowym Turnieju Lviv Open Ukraina. W swojej tanecznej karierze ponad 50 razy stawał na najwyższym podium. Uczestniczył w wydarzeniach takich jak: Sylwester z Jedynką, 50-lecie TVP oraz jako tancerz w programie Jaka to melodia?

Piotr na swoich zajęciach tworzy atmosferę dobrej zabawy. Wymaga wiele od siebie i jeszcze nie spotkał osoby której nie dał rady nauczyć tańczyć. Piotrek jest przyjacielem każdego kto próbuje swoich sił na parkiecie.

Szkoła Tańca - Kabaty Dance Studio

Al. KEN 18 02-797 Warszawa, woj. mazowieckie tel. 22 405 76 61 (po 16:00), kom. 691 385 203 email:

Szkoła tańca Kabaty Dance Studio Warszawa