REGULAMIN
ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI
31.05.2017

Drodzy Klienci,


Ze smutkiem informujemy, iż dnia 31 maja 2017 roku szkoła tańca Kabaty Dance Studio kończy swoja działalność.


Bardzo dziękujemy, że byliście Państwo z nami przez te wszystkie lata.                 Dzięki Wam było to wyjątkowe miejsce o niepowtarzalnej atmosferze.

 
 
 
Zajęcia body & mind
 

MAMA I JA

Zajęcia starannie dobrane do potrzeb kobiet po porodzie. Pomogą one świeżo upieczonym mamom szybko wrócić do dobrej formy fizycznej i psychicznej. Łączą ćwiczenia fizyczne z opieką nad maleństwem. Kameralna, rodzinna atmosfera tych zajęć sprzyja nawiązywaniu bliższego kontaktu między mamami.

Na zajęcia zapraszamy Mamy z dziećmi między 6 tygodniem a 12 miesiącem życia.PILATES

Oryginalny, obejmujący ponad 500 ćwiczeń, trening całego ciała. Wykonywane ćwiczenia ujędrniają ciało i budują harmonijną sylwetkę. W pilatesie kładzie się nacisk na właściwą pozycję ciała, giętkość i rozwój mięśni. Pilates jest treningiem wzmacniającym, uważanym przez wielu tancerzy za niezbędny dla utrzymania elastyczności ciała. Trening jest trudny, ale naprawdę skuteczny. Pozwala poczuć pracę mięśni i zrozumieć własne ciało.ASHTANGA JOGA (POWER JOGA)

Najbardziej dynamiczna forma spośród wszystkich odmian hatha jogi. Jej dynamika polega na płynności przechodzenia pomiędzy pozycjami i energetyzującym oddechu. Ashtanga nie skupia się na precyzji wykonywanych pozycji. Kładzie nacisk na pobudzenie i przepływ energii w ciele. Pozwala integrować myślenie, emocje i działanie. Prowadzi do osiągnięcia równowagi i harmonii psychofizycznej. Buduje piękną sylwetkę, poprawia stan zdrowia, daje dużo siły i energii. Może praktykować ją każdy. Bardzo ważna jest systematyczność. Nawet krótkie, nie wyczerpujące sesje, wykonywane dwa, trzy razy w tygodniu, pomogą zachować zdrowie i dobrą kondycje. W fazie zaawansowanej zaleca się codzienne ćwiczenia.


SRI SRI JOGA

Sri sri joga delikatna i harmonijna forma jogi.
Jest to program  regeneracji ciała i umysłu, zatrzymanie procesów starzenia i procesów menopauzalnych. Zawiera specjalnie dobrane ćwiczenia dla młodych mam i pań dojrzałych o różnej sprawności fizycznej.
Pozycje jogi i jogowski oddech to sposób również na:ujędrnienie ciała, wygładzenie zmarszczek,
przynosi ulgę w schorzeniach takich jak chroniczny ból i zmęczenie, zaburzenia samopoczucia i snu, depresja.

Przyjdź na zajęcia Sri Sri Yogi- uspokój umysł, doznaj głębokiego relaksu.

Szkoła Tańca - Kabaty Dance Studio

Al. KEN 18 02-797 Warszawa, woj. mazowieckie tel. 22 405 76 61 (po 16:00), kom. 691 385 203 email:

Szkoła tańca Kabaty Dance Studio Warszawa